powrót do listy materiałów

Leitz Icon termiczna drukarka etykiet

Producent: Leitz
Kod producenta: ICON
Dostępność:
772,56 zł (628,10 zł netto)
- +
Drukarka etykiet Leitz ICON

Łatwa w obsłudze
Drukarka posiada system zatrzaskowy z automatycznym pobieraniem taśmy. Wystarczy zatrzasnąć kasetę i rozpocząć drukowanie. Inteligentna kaseta ze zintegrowanym chipem, który komunikuje się z drukarką dzięki, któremu każdy użytkownik wie jaki typ kasety został załadowany oraz widzi ilość pozostałej taśmy do wykorzystania.
- Drukarka termiczna: Leitz Icon drukuje etykiety w różnych formatach przy użyciu taśmy z gotowymi formatami oraz taśmy ciągłej przy użyciu aplikacji.
- Przenośna drukarka etykiet plastikowych: Leitz Icon drukuje na plastikowych taśmach ciągłych.


Szybka
Drukuje do 200 gotowych formatów etykiet na minutę.


Mobilna
Zabierz kompaktową drukarkę Leitz Icon gdziekolwiek chcesz. Użyj akumulatora litowo-jonowego, który umożliwia mobilne użycie drukarki przez 12 godzin lub wydruk 1200 gotowych formatów etykiet.


Inteligentna
Łatwe w obsłudze oprogramowanie współpracuje z urządzeniami PC, Mac, smartfonami oraz tabletami (iOS i Android). Możliwość wyboru dowolnego połączenia z drukarką przez kabel USB lub siecią bezprzewodową Wi-Fi - to idealne rozwiązanie dla większej liczby użytkowników.


Wszechstronna
Etykiety o szerokości od 12 do 88 mm i długości do 22 m. Zintegrowany system przycina etykiety do wybranego rozmiaru, co umożliwia druk w wielu formatach przy użyciu jednej kasety. Dostępne kasety Leitz Icon to kasety z taśmą ciągła z możliwością przycięcia do wybranego formatu, gotowe formaty oraz etykiety kartonowe. Drukarka Leitz Icon drukuje również na plastikowej taśmie dostępnej w kolorze białym, czerwonym i żółtym.


powrót do listy materiałów