Dostępność produktów

 

Mimo dołożenia wszelkich starań odnośnie prezentowanej oferty (dostępność, ceny), Toner-tusz.pl zastrzega sobie prawo do realizacji oraz wysyłki produktów tylko dla zamówień potwierdzonych przez pracownika sklepu Toner-tusz.pl

Potwierdzenie polega na :
- Sprawdzeniu dostępności oraz cen produktu u dostawcy (-ów) sklepu. Tym samym, Toner-tusz.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku braku zamawianego produktu bądź zmiany ceny u dostawcy z przyczyn niezależnych od Toner-tusz.pl. O każdym z powyższych faktów, Zamawiający będzie niezwłocznie powiadomiony (droga telefoniczną lub e-mailową).

- Telefonicznym lub e-mailowym potwierdzeniu realizacji i wysyłki zamówienia przez pracownika Toner-tusz.pl. Takie zamówienie otrzymuje wówczas status: w trakcie realizacji . Informacja o tym statusie zamówienia jest dostępna wyłącznie dla osób, które zarejestrowały się na stronie Toner-tusz.pl i złożyły zamówienie będąc zalogowanymi na swoje konto. W przypadku osób, które nie zarejestrowały się i / lub nie zalogowały na swoje konto podczas składania zamówienia, wysyłana jest informacja o tym, iż zamówienie zostało przekazane do Działu Obsługi Klienta.

- Produkty posiadające status inny niż "w magazynie" są produktami, przy których zakupie wymagana jest przedpłata. Przedpłata powinna być dokonana po potwierdzeniu przez pracownika Toner-tusz.pl dostępności produktu.
- w przypadku, gdy została uregulowana płatność za złożone zamówienie (płatność z góry przelewem), a z przyczyn niezależnych od sklepu zamawiany towar nie jest dostępny u dostawcy bądź jego cena uległa zmianie przed potwierdzeniem zamówienia, Toner-tusz.pl niezwłocznie poinformuje o tym Zamawiającego oraz zwróci wpłaconą kwotę na wskazane konto w terminie do 5 dni roboczych.

- Po potwierdzeniu zamówienia przez pracownika sklepu nie można go już modyfikować.

- Średni czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 4 dni roboczych od złożenia zamówienia w zależności od dostępności towaru. Sklep Toner-tusz.pl zobowiązuje się do niezwłocznego powiadomienia Zamawiającego o ewentualnych opóźnieniach w dostawie.