O nas

Firma Inkon działa na rynku od 1998 roku. Doświadczenie, które zdobyliśmy, na przestrzeni tych lat sprawia, że zdobyliśmy uznanie wielu klientów.

Naszym osiągnięciem jest wieloletnie doświadczenie w handlu, w bezpośredniej sprzedaży tuszów, tonerów i wszelkiego rodzaju artykułów biurowych. Wychodząc naprzeciw klientom postanowiliśmy wzbogacić naszą działalność o sklep internetowy, aby zapewnić klientom wygodę robienia zakupów.

Nasz zespół to ludzie z doświadczeniem w handlu materiałami eksploatacyjnymi i dokładną znajomością tego rynku. Dbając o najwyższą jakość naszej obsługi łączymy gruntowną wiedzę o produktach ze starannością o najkrótszy czas dostawy. Jesteśmy otwarci na szczególne potrzeby naszych klientów, dlatego zawsze jesteśmy gotowi pomóc, doradzić w możliwie jak najkrótszym czasie.

Posiadamy własne zaplecze magazynowe, co bardzo usprawnia nam realizację Państwa zamówień. Daje to Państwu tę korzyść, że zakupiony u nas towar nie jest przez nas sprowadzany z innych hurtowni, ale czeka w naszym magazynie i jest natychmiast wysyłany po złożeniu Państwa zamówienia.

Współpracujemy bezpośrednio z autoryzowanymi dystrybutorami materiałów eksploatacyjnych w całym kraju, dzięki czemu oferujemy Państwu towar po możliwie najniższych cenach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jak do nas dojechać